Eskort Bayanlar

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz Tivibu Üyeliği

Ülkemizde son yıllarda IP TV alanında oldukça hızlı gelişmeler yaşanırken Türk Telekom firması internet üzerinden rahatlıkla TV izleyebilmemiz için Tivibu adını verdiği yeni ürünün tanıttı. İşte şimdi sizlere Tivibu üzerinden Ücretsiz olarak TV izleyebilmeniz için bir yol sunacağız.

2012 yılı kampanyalarına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ücretsiz tivibu aboneliği TTNET firması Netlimitsiz internet paketlerinden herhangi birisine abone olan ilk 100.000 kişiyi 30 Haziran 2011 tarihine kadar ücretsiz Tivibu abonesi yapıyor.
Firma bu sayede hem Netlimitsiz paketlerine olan ilgiyi arttırmayı amaçlıyor, hem de Tivibu hizmetinin daha fazla kullanıcı tarafından tanınmasını ve kullanılmaya başlanmasını amaçlıyor.
Yakın zamanda evinize ya da iş yerinize internet bağlatacaksanız bu kampanya sayesinde bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Sizde Tivibu kolaylıklarından yararlanabilir duruma geleceksiniz.
Kampanya detayları

Hemen üye olmak için tıklayın.

Yasal Metin:

01.01.2011 tarihine kadar TTNET Mobil abonesi olmuş NETLimitsiz, NETLimitsiz Başlangıç ve NETLimitsiz Profesyonel paketindeki aboneler yararlanamaz
Bu teklif yalnızca NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ Plus, NETLİMİTSİZ Başlangıç, NETLİMİTSİZ Profesyonel, NETLİMİTSİZ Plus Profesyonel Ekstra paketleri için geçerlidir
Bu teklif Tivibu Giriş Paketi üyeliği için başvuran ilk 100.000 kişi için geçerlidir.
Belirtilmiş olan kampanya süresi boyunca (30 Haziran 2011’a kadar) müşterinin faturasına Tivibu Giriş Paketi üyelik ücreti yansıtılmaz.
Kampanya bitiminden sonra, üyelik iptal edilmediği taktirde güncel aylık Tivibu Giriş Paketi ücreti faturada yer almaya başlar.
Netlimitsiz aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz Tivibu Giriş Paketi aboneliği sonlandırılır.
Tivibu Giriş paketi dışında başka bir Tivibu paketini alan veya geçmek isteyen abonelere herhangi bir indirim yansıtılmaz.

Tivibu SERVİSLERİ

Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde birçok içeriği kapsayan geniş bir arşive hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz bir Tivibu servisidir. Bu servis ile Tivibu paketinizde yer alan içerik arşivine istediğiniz zaman TTNET internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz. TTNET Tivibu Giriş Üyeliği üyeleri Seç-İzle servisi ile Giriş paketinde yer alan ve diledikleri an erişebilecekleri içerik arşivinden istedikleri içeriği gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

——————————————————————————————————————–

Kirala-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

Kirala-İzle; geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına belirli bir ücret ödeyerek, internet bağlantısı olan her yerden dilediğiniz zaman izleyebilme imkânı sağlayan bir Tivibu servisidir. Bu servis ile Tivibu üyeleri geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladıkları filmi 48 saat boyunca istedikleri zaman, defalarca izleyebilir. Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine “Kirala İzle” servisindedir. Tivibu üyeleri yılın en popüler filmlerini kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istedikleri zaman defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

——————————————————————————————————————–

Tekrar-İzle nedir?

Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar, internet bağlantısı olan her yerden izleyebilirsiniz. Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

Durdur-İzle ve Geri Al-İzle nedir?

Durdur-İzle servisi ile canlı televizyon yayınını durdurabilir ve 30 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Geri Al-İzle servisi ile durdurma süresi içinde ileri ve geri alabilir, sonra tekrar ileri alıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Tivibu’yu açar açmaz veya kanal değiştirdiğinizde de hiç beklemeden, belirli kanalların yayınlarını 30 dakika kadar geriye alıp seyredebilirsiniz.

Durdur-İzle ve Geri Al-İzle Özelliklerini Hangi Kanallarda Kullanabilirim?

Tivibu’nun Durdur-İzle ve Geri Al-İzle özellikleri şu an için TRT 1, KANAL D, ATV, SAMANYOLU, SHOW TV , FOX, STAR, KANAL 7, NTV, HABERTURK, NTV SPOR, KANAL A, KANALTURK, CINE 5, MEHTAP TV, TV8, TRT HABER, 24, CNN TURK, BUGUN TV, S HABER, SKYTURK, BLOOMBERG HT, ÜLKE TV, TVNET, TRT MÜZIK, CNBC-E, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001 olmak üzere toplam 30 kanal için geçerlidir.

——————————————————————————————————————–

TTNET Tivibu Giriş Üyeliği Özellikleri ve Fiyatlandırması

TTNET Tivibu Giriş Üyeliği Üyeliği: Yerli & Yabancı Televizyon Kanalları ve Giriş Paketi için belirlenen sayıda Seç İzle servisine erişim..
TTNET Tivibu Giriş Üyeliği Üyelik (aylık KDV dahil SADECE 1 TL)
* TTNET Tivibu Giriş Üyeleri, Tekrar-İzle, Durdur-İzle ve Geri Al-İzle servislerini herhangi bir ek ücret ödemeden kullanabilir, Kirala-İzle servisinden, belirlenen ücretler dahilinde faydalanabilirler.

——————————————————————————————————————–

TTNET Tivibu HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
Satın alacağınız TTNET Tivibu, TTNET’in internet erişim hizmetlerinden birine abone olanlara sunulabilmektedir. TTNET vasıtasıyla almakta olduğunuz internet erişim hizmetinin sona ermesi ya da iptal edilmesi ve buna bağlı olarak internet erişim aboneliğinizin sona ermesi durumunda, TTNET Tivibu kullanım hakkınız da kendiliğinden son bulacaktır. Bununla birlikte, TTNET Tivibu hiz metini internet erişim aboneliğinizden bağımsız olarak herhangi bir zamanda 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Türk Telekom Ofisleri’ne başvurup kimlik doğrulaması yaparak sonlandırabilirsiniz.

Bu hizmetin ücreti satın aldığınız dönemi takip eden ilk internet erişim hizmeti faturanıza yansıtılacaktır ve hizmeti almaya devam edebilmek için faturalarınızı zamanında ödemeniz gerekmektedir. TTNET Tivibu’ya ilişkin ürün ve/veya hizmetlerin temin sürecinde meydana gelen ekonomik veya yasal değişiklikler nedeniyle ortaya çıkan maliyet artış veya azalışlarına ve dahi diğer ekonomik etmen lere bağlı olarak fiyatlarda meydana gelecek değişiklikler, seçmiş olduğunuz TTNET Tivibu paket tarifesine yansıtılacaktır. Yukarıda sayılanlarla sınırlı olmamak üzere TTNET her zaman tarifelerde eğişiklik yapma hakkına sahiptir. İlgili tarife değişiklikleri tarafınıza önceden bildirilecektir.

TTNET bazı durumlarda kısmi aylık ücret uygulamaktadır. Kısmi aylık ücret, TTNET ürün/hizmetlerinden birinin ay içerisinde satın alınması veya iptal ettirilmesi durumunda oluşan ücrettir. TTNET Tivibu faturalaması her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir.

TTNET Tivibu ‘nun ay içerisinde satın alınması durumunda; satın alındığı günden ay sonuna kadar olan dönem için söz konusu TTNET Tivibu üyelik paketi tarifesinde yer alan aylık ücreti gün bazında hesaplanarak ücretlendirilecektir.TTNET Tivibu üyelik pak etinin ay içerisinde iptal ettirilmesi durumunda; içinde bulunulan ayın ilk gününden TTNET Tivibu üyelik paketinin iptal edildiği güne kadar olan dönem için söz konusu TTNET Tivibu üyelik paketinin tarifesinde yer alan aylık ücreti gün bazında hesaplanarak ücretlendirilecektir.

Bu hizmetin fiziksel bir teslimatı yoktur. Satın aldığınız TTNET Tivibu üyelik paketinizi kullanmaya başlamak için www.tivibu.com.tr adresinden TTNET Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi girerek kayıt yaptırmanız yeterlidir. TTNET, Tivibu içerisinde sunduğu içerikleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tivibu internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu’ya bağlantı kurduğunuz internet paketinin kotası etkilenecektir.Aşağıda belirtilen yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcıların bağlantı kurmuş olduğu internet paketlerine farklı kota tüketim değerleri yansıyacaktır. Limitli tarifeye tabi internet bağlantısı üzerinden Tivibu’ya bağlanılması halinde aşağıdaki bilgilerin dikkate alınması gerekir.

- 300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat
4GB DSL ile 30 saat, 6GB DSL ile 46 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

- 600 Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 264 Mbyte/saat
4GB DSL ile 15 saat, 6GB DSL ile 23 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

- 1000 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 439 Mbyte/saat
4GB DSL ile 9 saat, 6GB DSL ile 14 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

Tivibu şu anda sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kullanılabilen bir hizmettir. Tivibu’ya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir.

Bir Tivibu kullanıcı adı ve şifresi ile sadece tek bir kullanıcı Tivibu’ya erişim sağlayabilir. Aynı anda birden fazla kişi aynı kullanıcı adı ve şifresi ile Tivibu’ya erişim sağlayamaz.

Tivibu uygulaması Silverlight 4.0 sürümünü destekleyen tüm İşletim sistemi ve internet tarayıcılarında çalışır.

Tivibu hizmeti TTNET A.Ş. tarafından sağlanan bir hizmet olup, TTNET A.Ş.’nin adresi Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, No:16, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, 34394, Şişli/İstanbul; telefon numarası ise 0 212 306 10 00′dır. Soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese iletebileceğiniz gibi, 0 212 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri numarasına da iletebilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu servisi ile ilgili her türlü sorunuz ve teknik destek için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirisiniz.

Arama Sonuçları

  • tivibu müsteri hizmetleri
  • Tivibu Giriş
  • tvbu musteri hizmetleri
  • tivibu iletişim
  • tivibu telefon numarası istanbul