Eskort Bayanlar

Türk Telekom

Türk Telekom Haziran Kampanyaları

Türk Telekom müşterilerine özel olarak yapılan kampanyaları Haziran 2013 ayında da devam ediyor. Özel markaların özel indirimlerini yakalamak için sadece ev telefonu abonesi olmanız yeterli görünüyor.
22 Mayıs-30 Haziran 2013 tarihleri arasında www.enmoda.com ‘da tüm ürünlerde %20 indirim uygulanacaktır.

22 Mayıs-30 Haziran 2013 tarihleri arasında www.mizu.com ‘da tüm ürünlerde %20 indirim uygulanacaktır.

22 Mayıs-30 Haziran 2013 tarihleri arasında www.ciceksepeti.com ‘da 50 TL+KDV ve üzeri tüm çiçek ve kek, kurabiye, çikolatada %25, seçili ürünlerde %40 indirim uygulanacaktır.

Devamı »

Arama Sonuçları

 • Trk Telekom internet
 • trk telekom mteri hizmetleri
 • türk telekom ev internet

TÜRK TELEKOM İLE YÜKLET

turktelekom-pepsi-kampanyasi

TÜRK TELEKOM İLE YÜKLET KAMPANYASI

Türk Telekom’da bir ilk olan “ev telefonundan bedava dakika” hediyesi iş ortağımız Pepsi ile başlıyor.

Hem de 1 saat değil, 2 saat değil tam 24 saat boyunca şehir içi ve şehirler arası sınırsız konuşma fırsatıyla …

Yeni Dönemde Ev Telefonu müşterilerimiz kendi tarifelerine ve kampanyalarına ek olarak sevdiği ürün/markaları satın aldıkça bedava dakikalara da sahip olabilecekler. Üstelik hiçbir katılım ücreti ödemeden . Türk Telekom ile Yüklet dünyasında kısa bir zamanda sektörde müşterilerimizin sevdiği ve kullandığı markalar eklenmeye devam edecektir.

Devamı »

Arama Sonuçları

 • pepsi ttnet kampanyası
 • ttnet pepsi kampanyası
 • pepsi turk telekom
 • PEPSİ TURK TELEKOM İNDİRİMİ
 • pepsi türk telekom kampanyası

The Body Shop Kampanyası

The Body Shop Kampanyası:
Kampanya Teklifi Nedir?
14– 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tüm Body Shop mağazalarında tüm cilt ve el bakım ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanya kuralları:
*Türk Telekom ev telefonu müşterileri kampanyadan yararlanabilir.
*Kampanya şifresinin alışveriş sırasında ilgili görevliye bildirilmesi gerekmektedir.
*Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
*Türk Telekom müşterileri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
The Body Shop Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
31 Mayıs 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri BODYSHOP boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616′ya (örnek: BODYSHOP 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616′ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.
Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?
14– 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Devamı »

TÜRK TELEKOM EV TELEFONU MÜŞTERİLERİNE SUNULAN KAMPANYALAR

Türk Telekom ev telefonu müşterilerine 9 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Yoyo noktalarında yıllık 69 TL üyelik ücreti sadece 29 TL’dir, üstelik ilk YOYO kiralamada %50 indirim fırsatı sunulacaktır.

Devamı »

ANKESÖRLÜ TELEFONLARDA BEDAVA GÖRÜŞME

Türk Telekom’un 16 Mart’ta başlayacak özel kampanyası kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında tüm ankesörlü telefonlarda, telefon kartı ile yapılan şehir içi ve şehirler arası aramalar 6 ay süresince bedava olacaktır.
Türk Telekom’un ankesörlü telefonlarından şehir içi ve şehirlerarası yönlerine yapılacak görüşmelerde kartlardan kontör veya süre eksilmeyecek, Türk Telekom müşterileri hafta sonlarında Türkiye’deki tüm sevdikleri ile ev ve iş telefonlarından diledikleri kadar konuşma imkanı bulacaktır.

Kampanya kapsamında herhangi bir arama sayısı sınırı bulunmamaktadır.

Bedava görüşmeler askeriye ve cezaevi konum grupları dışında kalan tüm ankesörlü telefonlarda geçerli olacaktır.

Aile Kart ile yapılan görüşmeler ev telefonuna fatura edildiğinden bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Kredi kartları ile bedava görüşme yapılabilecektir.

Arama Sonuçları

 • ankesrl telefon
 • evden ankesörlü telefonu aramak bedava mı
 • 09696 telefon kodu ankes rl telefon sokak
 • tt sms telefon ev telefonu i telefonu internet telefon kart ankes rl telefon sokak

CEPTE BAYRAM GERİ DÖNÜYOR

19 Şubat 2013 tarihi itibariyle EFSANE GERİ DÖNÜYOR!

 Ev Telefonu olanlara ve yakınlarına  özel sunduğumuz  Cepte Bayram Kampanyası kapsamında yer alan, Cepte Bayram Büyük Paket Taahhütlü Tarifesi’nin  aylık ücretini  25 TL’ye İNDİRİYORUZ!

Böylece;

Ayda sadece 25 TL’ye

Heryöne tam 1000 dakika + Ev / İş telefonu yönüne kullanılabilecek 1000 dakika daha  sunuyoruz!

CEPTE BAYRAM KAMPANYAMIZ ile hem müşterilerimize hem de siz iş ortaklarımıza BAYRAM COŞKUSUNU yeniden yaşatmaya başlıyoruz!

Kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.

• Kampanyadan Cepte Bayram Büyük Paket’e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla, Cepte Bayram Küçük Paket’e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolan müşteriler arasından 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma ve Türk Telekom bireysel hattını aktif tutma taahhüdünde bulunan Türk Telekom bireysel sabit hat sahibi ve bu müşterilerin referans olduğu ya da kampanyadan yararlanmayan Türk Telekom bireysel sabit hat sahiplerinin 0800 355 55 55 numarasını arayarak yetkilendirdiği müşteriler yararlanabilecektir.

• 19.02.2013 tarihi itibariyle Avea’nın faturalı tarifelerinden kampanyaya katılım yalnızca Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi ile kampanyadan yararlanmak isteyen ilk 20.000 müşteri ile sınırlıdır.

• Kampanyadan her Avea hattı ve Türk Telekom bireysel sabit hat sadece 1 kere yararlanabilir.

• Cepte Bayram Kampanyası Büyük Paket ve Cepte Bayram Kampanyası Küçük Paket tarifeleri arasında 1 defaya mahsus geçiş yapılabilecektir. Bu geçişlerde taahhüt süreniz yeniden başlar.

• Devir ve yeniden aktivasyonlarda, önceden kampanyadan yararlanılmadıysa kampanyadan yararlanabilir.

• Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yaparak kampanyadan yararlanmaya başlayan müşterilerimizin önceden faydalanmakta oldukları taahhütlü ya da taahhütsüz kampanyalar kapsamındaki indirim, SMS, dakika vb. kullanım hakları ve promosyonlar tarifelere geçiş yaptıkları fatura dönemi sonunda sonlanır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçerek Kampanyadan yararlanan müşterilerin, eğer varsa bir önceki taahhüt süresi dolmadan hattını deaktif etmesi, Avea faturasız tarifelere geçmesi ya da diğer operatöre numarasını taşıması durumunda, önceki taahhütü kapsamında yararlandığı indirim bedeli ya da dakika,SMS vb. kullanım hakları bedeli toplamları cayma bedeli olarak son faturasına yansıtılacaktır.

Referans Sistemi:

Kampanyadan yararlanan Türk Telekom bireysel  sabit hat sahibi müşteriler, en fazla 3 yakınlarının Avea numaralarını ayrı ayrı 4044’e SMS yoluyla bildirerek, bu Avea hatlarının da kampanyadan yararlanmasını sağlayabilecektir.

Kampanyadan yararlanması istenen belirli tarifelerdeki Avea hatlarının numaralarının 10 hane olarak 4044′e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. Her hat için ayrı ayrı SMS gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Arama Sonuçları

 • Bayrama özel sms paketi
 • efsane geri döndü ttnet
 • ttnet efsane geri döndü kampanyaları sınırsız

Türk Telekom Çok Konuşturan Kampanya

Türk Telekomluları çok konuşturacak bir kampanya daha yeni yılda sizlerle.  Türk Telekom aboneleri şehir içi, şehirlerarası, cep telefonu ve milletler arası telefon görüşmelerini daha ekonomik yapacak ve daha uzun süre konuşabilecek. Sevdiklerinizle, uzakta olan akrabalarınızla doya doya konuşmak için kampanya kapsamında 3 seçenek sunulacaktır.

Türk Telekom’un Ev Avantaj paketlerinden birini kullanıyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

HY 300‘lük Paket ile 300 dakika bedava görüşme yapabilecek ve sadece 5 TL ödeyeceksiniz.

HY 1000‘lik Paket ile 1000 dakika bedava görüşmenin bedeli 10 TL.

HY 3000‘lik Paket ile tam 3000 dakika bedava görüşebileceksiniz ve sadece 15 TL ödeme yapacaksınız.

31.12.2013 tarihine kadar Türk Telekom’un konuşturan kampanyasına başvurabilir 12 ay boyunca doya doya konuşabilirsiniz.

 

Arama Sonuçları

 • türk telekom 5 tl kampanyası
 • türk telekom kampanyaları ev avantaj 1000

Telefon Hediye Kampanyası

Türk Telekom evine telefon almayı düünen aboneleri için müthiş bir kampanya başlattı. Hediye Telefon Kampanyası ile  T-tec marka TK-6109CI ve TK 4060 model masa tipi veya TK-2355CI model duvar tipi kablolu telefonlar 12 aylık ev telefonu aboneliği taahhüdü karşılığında ücretsiz olarak sunulacaktır.

Telefon başvurunuzu hemen yapın 9500 kişi ile sınırlı olan bu kampanyadan yararlanma şansını kaçırmayın. Ev telefonu aboneliğinizi 12 ay taahhütlü yapın bu müthiş telefonlardan birini Türk Telekom dan hediye olarak alın.

Son başvuru 31.03.2013 tarihidir.

 

Arama Sonuçları

 • telefon hediyeli kampanyalar
 • telekom hediye telefon
 • Ttnet telefon hediye
 • ttnet telefonhediyeli
 • yhs-fh_lsonswrow

Ev Avantajlılara Özel Fırsat

Türk Telekom sabit telefon abonesi olup Ev Avantaj tarifelerinden herhangi birini kullanıyorsanız size güzel br haber. 12 ay taahhüt verdiğiniz takdirde mevcut dakikalarınıza ek olarak ayda kullanabileceğiniz 100 dakika daha ek bedava görüşme süresi verilecektir.  Ayrıca fatura ücretinize 9 ay boyunca %30 indirim hakkı kazanacaksınız.

Örneğin Ev avantaj 200 tarifesini kullanıyorsunuz. Aylık 27,90 TL ödüyorsanız 12 ay taahhüt verdiğinizde 9 ay boyunca 19.53 TL ödeyeceksiniz ve her ay 300 dakika konuşabileceksiniz.

Kampanya 9 Kasım 2012 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacaktır. Kampanyanın son başvuru tarihi 31 Aralık 2013’tür. Kampanyanın faydalanma süreleri 12 aydır.

Arama Sonuçları

 • telekom avantajlı fırsatlar

Türk Telekom’dan Bayram Kampanyası

Türk Telekom Kurban bayramında  bombayı patlattı. 4 gün boyunca ankesörlü telefonlardan konuşmanın ilk 5 dakikası ücretsiz.  25-28 Ekim 2012 tarihleri arasında bu fırsatı kaçırmayın.

Türk Telekom’un Kurban Bayramı’na özel kampanyası Türkiye’nin dört bir yanında 25 – 28 Ekim tarihleri arasında, tam 4 gün boyunca, tüm ankesörlü telefonlarda, telefon kartı ya da kredi kartı ile yapılan aramalarda geçerli olacak. Türk Telekom’un ankesörlü telefonlarından şehiriçi, şehirlerarası, GSM ve milletlerarası 1. kademe yönlerine yapılacak her görüşmenin ilk 5 dakikası bayram süresince ücretsiz olacak. 

Arama Sonuçları

 • türk telekom bayram kampanyası